نــــــــــــــــور منتـــــــــــــــديـــــــــات الـــــــــــعــــــــــــرب
اهلا ومرحبا بك يسعدنا انضمامك فى نور منتديات العرب اذا كنت زائر او تسجيل الدخول اذا كنت عضو
تحياتى..خالد
نــــــــــــــــور منتـــــــــــــــديـــــــــات الـــــــــــعــــــــــــرب
اهلا ومرحبا بك يسعدنا انضمامك فى نور منتديات العرب اذا كنت زائر او تسجيل الدخول اذا كنت عضو
تحياتى..خالد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

N O O R EL A R A B

الرئيسيةالبوابةأحدث الصورالتسجيلدخول

כל מה שאתה צריך לדעת אודות לבקש הדרכה

2 مشترك
كاتب الموضوعرسالة
خالد النور
admin
admin
خالد النور

כל מה שאתה צריך לדעת אודות לבקש הדרכה  Empty
مُساهمةموضوع: כל מה שאתה צריך לדעת אודות לבקש הדרכה    כל מה שאתה צריך לדעת אודות לבקש הדרכה  Icon_minitimeالثلاثاء 27 يوليو 2010 - 22:02

כיצד הנוער המוסלמי

מה Istikhaarah?

Istikhaarah שפה: הדבר בקשת חסד. סעיד: Astkr אלוהים נופל לך.
וגם idiomatically: תיבת הבקשה. כל בקשה לקבלת תשלום על אלאן נבחר האל, ואת התפילה הראשונה, או תפילה הכלול הפתגם.
: הבקשה טוב במשהו, Astfal טוב או טוב - שבירת ההתחלה ואת שניות הפתיחה, משקל Enabah, על שם מה שאתה אומר Khar לו אלוהים, Astkhar אלוהים: שאל אותו טוב, Khar אותו: נתון מה טוב בשבילו, פירושו: בקשת טוב של שני מי צריך לקבל אחד מהם. (אבן חג 'אר: "פתח אל בארי ב Sharh Saheeh בוכרי)

כלל:

הוסכם פה אחד כי שנים istikhaarah, ראיות של הלגיטימיות של הדו"ח מסופר בוכרי מ 'אבר אללה עשוי להיות מרוצה ממנו (אלוהים, אני Ostejerk הידע שלך, בכל הדברים, ואני מבקש ממך הגדול (מדברים ..

כאשר אדם צריך לדקלם את ביטויים?

האדם בעולם הזה כבר דברים הפליא בו הוא נוצר, כך יש צורך לפנות אל בורא השמים ואת הארץ ואת היוצר של האנשים, שואל את ידיו וקרא Mstejera להתפלל, בתקווה הדבר הנכון ביישום, הוא טען האושר ואת שלוות הנפש. כשאתה מגיש את העבודה כמו לקנות את המכונית, או רוצה להתחתן או לעבוד בעבודה מסוימת או רוצה לנסוע זה istikhaarah אותו.
שיח 'אל האסלאם אבן תימיה: מה להצטער על כך Astkhar הבורא, ויצורים Sharow, ו מוכח הפקודה שלו. הקב"ה אמר: (רחמים הגדולה של אלוהים הצום אם אתה גס לב לנער סביב Vaaf אותם לבקש סליחה עבורם, קדימה זה נקבע, ולאחר מכן הניח את האמון שלך על אללה: אללה אוהב מי לסמוך ב) (Surat נ 'אל חי: 159) ואמר,
Qatada: מה שוחרי אנשים להתייעץ את פניו של אלוהים, אלא מודרך על הורה רציונלית יותר.
אל Nawawi אמר הקדוש ברוך הוא אלוהים של רחמים: בדלת Istikhaarah וייעוץ:
Istikhaarah עם אלוהים, בהתייעצות עם מנהיגי דעה צדקת, כך זכויות לוקה בחסר או קיצור, האדם נוצר חלש, הם יכולים להתחזות הדברים עומדים, איפה מה יכול להיות שש לעשות?

תפילה תפילה לבקש הדרכה

ג 'אבר אללה עשוי להיות מרוצה ממנו, אמר: "שליח של שלום אללה עליו מלמד istikhaarah בכל הדברים גם מלמד הסורה של הקוראן אומר: אם אתם מעוניינים Fleurkaa rak'ahs תפילה שאינו חובה, אז לפחות: (אני Ostejerk הידע שלך, ואת היכולת Ostqdrick שלך, ואני מבקש ממך נהדר, אתה מעריך ואני מעריך, וללמוד לא יודע, ואתה היודע של אלוהים בלתי נראה, אני יודע שזה יהיה (כאן נקרא עליך) היא הטובה ביותר לי ליעד דתיים הפרנסה שלי ואת ענייני או: הסדר שלי מאוחר יותר, אז זה אלי חן בעיני, וברך אותי את זה, הו אם אתה יודע שזה (כאן בשם CDROM) הרוע ממני בדת שלי הפרנסה שלי ואת ענייני או: צווי ומאוחר יותר, ואז להפוך את זה ממני לפנות לי ממנו ומעריכים אותי היטב, היכן הוא היה אז משלנו תגים. הצרכים כביכול) לבין הרומן (תגי Rdhani (בוכרי (1166)

איך לדקלם את ביטויים?

1 - רחיצה לתפילה וברכה.
2 - אמונה .. כדי להיות כוונה לדקלם את המשפטים לפניהם.
3 - תפילה .. שנה לקרוא את rak'ah הראשון עשה אחרי סורה Fatiha (נניח: וכופרים O), וכן לו אחרי סורה Fatiha (נגיד אלוהים הוא אחד).
4 - בתפילה שנשא לאחרונה.
5 - לאחר התפילה לשלום Mtdhara להרים את הידיים שלך על אלוהים ועל גדולתו ועל ניסוחים כוח Mtdbera להתפלל.
6 - בשבח התפילה הראשונה משבחת מתפלל אלוהים אדירים .. מתפלל אחר לשלום הנביא עליו, ואת התפילה הטובה ביותר שהוא אמר אברהם Baltchehd. «הו אללה יברך מוחמד מוחמד כפי אתה מבורך איברהים המשפחה של אברהם ויברך מוחמד ואת המשפחה של מוחמד כפי שאתה מבורך איברהים המשפחה של איברהים בעולמות לך Hameed Majeed» או כל גרסה של ההזמנה.
7 - התפילה קרא Istikhaarah: (הו אללה, אני Ostejerk הידע שלכם בכל דבר ... אל תפילה נוספת.
8 - ואם אתה מגיע כשאתה אומר: (אלוהים, אני יודע שזה ((כאן קרא את האובייקט להיות
דוגמה: אוי, אלוהים, אתה יודע את זה ((נסיעה שלי לארץ, כמו גם, לקנות מכונית, כמו גם, או להתחתן עם בתו של כך וכך אני כך וכך או דברים אחרים)), ולאחר מכן להשלים את התפילה ולומר: טוב לי בדת שלי, הפנסיה שלי ענייני או אמר בדחיפות צווי ולמה Vakedrh אלי מרוצה ממני, יברך אותי את זה.
אתה אומר את זה פעמיים .. טוב לאחר ורע פעם בחלק השני של התפילה: "אם אתה יודע שזה רע של אלי הדתית שלי הפנסיה שלי ... ועל ענייני כדי תפילה אחרת.
9 - מכן מתפללים לשלום הנביא עליו .. ראשית, כפי שהוא עשה ב תפילת אברהם כל אשר אמר Baltchehd.
10 - ועכשיו על הנוער המוסלמי .. השארת הדברים לאלוהים, בהסתמך .. זה ואני מסתכל חלומותיכם או שלא לדבר על Issabk צרה .. תשימי לב לדברים האלה עם משהו .. ואני מנסה דברים אחרת Matsal אותו.

דרכים istikhaarah:

השיטה הראשונה: עיד הקב"ה אדון העולמות, ומי יודע מה היה ומה צריך ואסור אם זה היה איך להיות.
השיטה השנייה: להתייעץ עם מנהיגי דעה ואת צדקת ואת המזכירות, אמר הקב"ה: (ו) להמשיך את זה
זה דיבור של שלום הנביא עליו, ואת הקדוש ברוך הוא אמר: (Vaaf אותם לבקש מחילה על אותם קדימה זה נקבע, ואז לשים את מבטחך אללה: אללה אוהב מי לסמוך) (Surat נ 'אל חי: 159), ואת השלום הנביא עליו הוא העם אריה להציג Osoppem כראוי, להתייעץ עם חבריו בכמה דברים המהווים את זה, כמו גם יורשיו אחריו, הם התייעצו אנשי דעת וצדקתו.

מהי העצה או דו"ח Istikhaarah?

האם אתה מסכים עם מדענים סיפקו ייעוץ או istikhaarah? הנכונה לתקן על ידי איבן מוחמד שייח Saalih אלוהים ירחם עליו - הסביר ריאד צדיקים - כי לבקש הדרכה הוצג לראשונה, כי השלום הנביא עליו: (אם אתם מעוניינים Fleurkaa rak'ahs ... וכו ') ואם חזר שלוש פעמים לא היה ברור לך הוא, להתייעץ, אז מה להפנות אותך לעשות על ידי הירך, אבל אנחנו אומרים: זה istikhaarah שלוש פעמים, בדרך כלל הנביא עליו השלום, שאם נקרא בשם שלוש פעמים, כמה חוקרים כי הוא חוזר על התפילה, עד שהוא רואה את האינטרס האנושי של שניהם.

תנאי העצה (מי הוא התייעץ להיות):

1 - להיות על דעת וניסיון בעניינים ושזוף, ניסיון, ולא למהר.
2 - כדי להיות תקפים על פי הדת, כי זה לא טוב בדת הוא לא מזכיר hadeeth של אנס בן Maalik, אללה עשוי להיות מרוצה ממנו, אומר כי שליחו של אללה אללה עליו אמר: (אל תאמינו למי לא אותו או מזכירות הדת אינה מופקדת בידי אותו ) כי אם זה לא מתאים זה עלול לפגוע בדת, חס וחלילה, ולא נזכר, לרבות נזק, או נקודות כדי לא טוב, דבר שעלול להוביל את הרוע לאלוהים וידע זאת היטב.

דברים יש לקחת בחשבון ובתשומת לב אליה:

1 - istikhaarah עצמך היכרות בכל סדר ולא משנה עד כמה קטן.
2 - מבינים כי אלוהים Siovqk מה טוב, ולהתפלל במהלך בלב שלם ולא הרהר, ולהבין את משמעות גדולה.
3 - לא חוקי צריך להתפלל אחרי חובה, אבל להיות בעיקר rak'ahs לבקש הדרכה.
4 - אם אתה רוצה להתפלל לאחר תפילת סונה רגיל או קורבן, או יתירות אחרים, בתנאי התוכנית עשויה istikhaarah לפני הכניסה לתפילה, אבל אם התפילה לא להיכנס ihram TNO istikhaarah לא לספור.
5 - אם אתה צריך istikhaarah בזמן האיסור (כלומר, בזמנים בהם תפילה אסורה), אז להתאזר בסבלנות עד שהיא נפתרה תפילה, אשר היה משאלתו להיות קשה מדי בזמן ההפרדה של DS Astkr.
6 - אם לא אכפת התפילה - כמו וסת אצל נשים - לחכות עד מעכב נעלם, במקרה זה היה רצונו להיות קשה מדי ולא הכרחי, Fastkr להתפלל בלי תפילה.
7 - אם לא להציל istikhaarah תפילה לקרוא אותו נייר או ספר, והוא הראשון ההזמנה.
8 - זה מותר לעשות תפילה istikhaarah לפני התפילה - כלומר, אחרי tashahhud - עלול גם להפוך את זה אחרי התפילה.
9 - אם אתה מתפלל istikhaarah מציגה על מה שאתה עושה והמשיך אותו, לא מחכה חזון בחלום או משהו כזה.
10 - אם לא ראית החזקים אפשר לחזור על הפתגם.
11 - אין ניקוד על הדבר הזה תפילה, לא לגרוע ממנו, לעצור את גבולות הטקסט.
12 - אל תעשה המושל הרוח שלך אתה מה אתה בוחר, אולי הטוב ביותר בשבילך ההיפך ממה אוהב את עצמך (כגון נישואין של בחורה ספציפית או לקנות מכונית Trgbha מסוימים או אחרת), אבל צריך Mstejer להשאיר את הבחירה של ישר או אחר הם יהיו Mstejera אלוהים, אבל זה לא אמיתי הבקשה טוב
13, - לא לשכוח לבדוק את החוכמה צדקת הראשונית ואת שלב לבקש הדרכה וייעוץ.
14 - אין רישום של istikhaarah אחד. אבל ייתכן מאוד להזמין את אמא את בנה או בתה לבחור לה טוב של אלוהים, בכל עת בתפילה .. בשני מקומות:
אני: ב סגידה.
השני: לאחר השלמת tashahhud ותפילות לשלום הנביא עליו כמו אברהם
15, - אם יש ספק שהוא מיועד בהריון והתחלתי להתפלל, ואז בטוח שהוא מתפלל Finoeha מוחלטת מיותר. אחר כך באה התפילה החדשה עיד
16 - אם הרבה דברים לעשות מספיק בהריון שבו אחד או כל אחד מהם היא בהריון? .. תשובה: הראשונה הטובה ביותר עבור כל אחד אסף בהיריון וכי אין שום דבר פסול.
17 - לא עיד את התועבות של הדלת של הטאבו הראשון.
18 - לא יכול להיות Palmsobhp istikhaarah או את הקוראן (כמו לעשות השיעים) אללה מודרך, אבל הם דרך לגיטימית istikhaarah ידי תפילה תחינה.

השירות:

עבדאללה בן עמר: (istikhaarah האיש שאלוהים בחר בו, Vischt האדון שלו, יש בקרוב לשקול את התוצאה אם היה Khar אותו.)
בשנת לבסס מסופר מן סעד אבן אבי Waqas דיווחו כי השלום הנביא עליו אמר (הוא בן אדם Astkarth אלוהים, והוא בנו של אדם תלוי כולל השופטים של אלוהים, ואת הבן Hqop של אדם, עזב עיד אללה הגדול מכולם, ובנו Hqop זעם אדם כולל בילו אלוהים), אבן אל-Qayyim Valmekdor המוטרדת על ידי שני דברים: לבקש הדרכה לפני כן, סיפוק מעבר.

אמר בקצרה עומר בן: לא אכפת לי להיות מה שאני אוהב ומה שאני שונא, כי אני לא יודע היטב אהבה או שנאה.
הו, לך אל המוסלמים אינו שונא את מתרעמת על האירוע ועל האירוע תלאות, Fflerb הוא שונא להיות ישועתך, שר משהו שאתה מעדיף את Attbk, אמר הקב"ה: (וזה יכול להיות שאתה לא אוהב שום דבר שהוא טוב בשבילך, כי האהבה יה דבר שהוא רע בשבילך אללה יודע ואתה לא יודע) (Al- Baqarah: 216).

שיח 'אלאסלאם אבן תימיה: איזה צער זה יוצר Astkhar, יצורים, ואת המקלחת, וגם הוכיח את הפקודה שלו.

אללה יעזור לך ומה טוב לצדיקים
ברכות השלום על הנביא מוחמד שלנו ואת משפחתו ואת חבריו
https://elnor.ahlamontada.com/
gizliortak3
[ نور نشيط ]
[ نور نشيط ]
gizliortak3

כל מה שאתה צריך לדעת אודות לבקש הדרכה  Empty
مُساهمةموضوع: رد: כל מה שאתה צריך לדעת אודות לבקש הדרכה    כל מה שאתה צריך לדעת אודות לבקש הדרכה  Icon_minitimeالأربعاء 27 يوليو 2011 - 20:03

maskoor

כל מה שאתה צריך לדעת אודות לבקש הדרכה
صفحة 1 من اصل 1